Naujienų srautas

Pasaulyje2015.03.02 16:28

B. Nemcovo draugė: mane laiko Rusijoje ir nepaaiškina kodėl

15min.lt 2015.03.02 16:28

Ukrainietė manekenė Ana Durickaja, buvusi su Borisu Nemcovu tuo metu, kai šis buvo nušautas, papasakojo televizijos kanalui „Dožd“, kas įvyko tą vakarą.

Ukrainietė manekenė Ana Durickaja, buvusi su Borisu Nemcovu tuo metu, kai šis buvo nušautas, papasakojo televizijos kanalui „Dožd“, kas įvyko tą vakarą.

Televizijos kanalui ji pasakojo, ką atsimena iš žmogžudystės. Ji sako, kad nusikaltėlis buvo jai už nugaros, atsisukusi ji išvydo baltą automobilį, tačiau nei jo modelio, nei numerio nesugebėjo užfiksuoti. Ji sakė, kad po nusikaltimo puolė prie netoliese buvusios sniego valymo mašinos ir paprašė paskambinti policijai. Policija, anot merginos, atvyko praėjus maždaug dešimčiai minučių po nusikaltimo. Vėliau ji iki paties ryto buvo apklausima policijoje nedalyvaujant advokatui. 

Ji pasakojo, kad B. Nemcovas buvo nužudytas tuo metu, kai po vakarienės jie ėjo namo. Manekenė sakė nieko įtartino nepastebėjusi, ji atmetė ir versiją, kad žmogžudystės priežastimi galėjo būti pavydas. 

Duodama interviu „Echo Mosky“ moteris sakė, kad neis atsisveikinti su savo mylimuoju. Paklausta, ar ji pati priėmė tokį sprendimą, o galbūt jai nebus leidžiama to padaryti, ji teigė: „Aš pati priėmiau tokį sprendimą“. 

Mergina taip pat pasakojo, kad apsauga jai niekur neleidžia eiti, ji nesupranta, kodėl ji iki šiol laikoma Rusijoje, jai neleidžiama išvykti į oro uostą. „Niekas man to nepaaiškina“, – sakė ji. 

A. Durickaja radijo stočiai sakė, kad šiuo metu vyksta į tyrimų komitetą, kur bus atliekami tolimesni veiksmai. „Galbūt man teks pasilikti ir atlikti tyrimą poligrafu“, – sakė B. Nemcovo draugė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi