Pasaulyje

2015.09.08 13:45

Šveicarijoje susidūrė du traukiniai, sužeista apie 50 žmonių

BNS 2015.09.08 13:45

Šveicarijos miestelyje Rafce penktadienį susidūrė du traukiniai, per šią avariją sužeista žmonių, pranešė policija ir žiniasklaida.

Šveicarijos miestelyje Rafce penktadienį susidūrė du traukiniai, per šią avariją sužeista žmonių, pranešė policija ir žiniasklaida.

„Šį rytą įvyko avarija; ji didelė, esama sužeistųjų“, – policijos atstovė sakė naujienų agentūrai AFP, nepateikdama daugiau detalių.

Greitasis tarpmiestinis traukinys apie 6 val. 45 min. vietos (7 val. 45 min. Lietuvos) laiku susidūrė su priemiestiniu traukiniu Rafco miestelio traukinių stotyje už maždaug 30 km į šiaurę nuo Ciuricho, netoli sienos su Vokietija.

Vieno iš traukinių lokomotyvas buvo sudaužytas, o keli vagonai nuvirto ant šono, matyti žiniasklaidos paskelbtose nuotraukose.

Į incidento vietą nuskubėjo greitosios pagalbos automobiliai, o traukinių eismas tarp Biulacho ir Šafhauzeno miestų buvo sustabdytas.

Vienas gelbėtojas dienraščiui „20Minutes“ sakė, kad per šią avariją buvo sužeisti apie 50 žmonių.

„Mobilizuotos visų regionų greitosios pagalbos tarnybos“, – pridūrė jis.

Tačiau vėlesniame Ciuricho kantono policijos pranešime minimi tik penki sužeistieji, vieno iš jų būklė – sunki.

Priemiestiniu traukiniu važiavęs 18-metis leidiniui „20Minutes“ pasakojo, kad avarija įvyko traukiniui pradėjus važiuoti iš Rafco stoties į Šafhauzeną.

„Greitasis traukinys iš Ciuricho privažiavo iš galo ir rėžėsi į mūsų traukinį. Tarpmiestinis traukinys nulėkė nuo bėgių“, – sakė jaunuolis.

Abu sąstatai buvo „smarkokai apgadinti“, pridūrė jis, pabrėždamas, kad abiejų traukinių konduktoriai greitai evakavo keleivius.

Šveicarijoje susisiekimas traukiniais yra itin populiarus, o šalies geležinkelių tinklas giriamas dėl saugumo ir paslaugų kokybės.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.