Naujienų srautas

Pasaulyje2015.02.14 17:02

Prancūzijoje sulaikyti šeši čečėnai, įtariami terorizmu

ELTA 2015.02.14 17:02

Tiriant džihadistų siuntimo į Siriją bylą, Prancūzijos pietuose sulaikyti šeši iš Čečėnijos kilę asmenys. Jie kaltinami ryšiais su teroristinėmis grupuotėmis, praneša „Le Figaro“, remdamasis savo šaltiniais teisėsaugos institucijose.

Tiriant džihadistų siuntimo į Siriją bylą, Prancūzijos pietuose sulaikyti šeši iš Čečėnijos kilę asmenys. Jie kaltinami ryšiais su teroristinėmis grupuotėmis, praneša leidinys „Le Figaro“, remdamasis savo šaltiniais teisėsaugos institucijose.

Kaip pažymi leidinys, šeši 32–38 metų vyrai buvo sulaikyti praėjusį sekmadienį per operaciją Albi mieste ir Tulūzos priemiestyje, bet apie tai sužinota tik penktadienį. Operacijoje dalyvavo Prancūzijos Vyriausiosios vidaus saugumo valdybos (DGSI) darbuotojai.

Leidinio šaltinių duomenimis, vienas iš šešių sulaikytųjų turi Prancūzijos pilietybę, dar vienas – ir Prancūzijos, ir Rusijos pilietybę, kitiems keturiems suteiktas politinių pabėgėlių statusas.

Jiems visiems pateikti kaltinimai priklausymu teroristinei grupuotei ir smogikų finansavimu. Be kita ko, įtariama, kad jie padėjo siųsti prancūzus į Siriją kovoti džihadistų gretose, teikė jiems finansinę ir logistinę paramą.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi