Naujienų srautas

Pasaulyje

2015.09.08 13:45

Po taikos susitarimų – bent 15 aukų Rytų Ukrainoje

Mažiausiai 15 žmonių žuvo Ukrainos rytuose nepraėjus nei parai, kai Minske buvo paskelbta apie ugnies nutraukimo susitarimus.

Mažiausiai 15 žmonių žuvo Ukrainos rytuose nepraėjus nei parai, kai Minske buvo paskelbta apie ugnies nutraukimo susitarimus.

Ir parašais patvirtinus taikos susitarimą pranešama apie naujas aukas Donbase, per pastarąją parą žuvo septyni civiliai, Ukrainos pajėgos teigia netekusios aštuonių karių, dar 30 sužeista per mūšius visoje fronto linijoje. Tai buvo pirmosios aukos po taikos derybų maratono Minske, nors nuo sekmadienio ugnis turi visai nurimti ir kiek vėliau pradėta atitraukti sunkioji technika.

Regione dirbantys užsienio žurnalistai pranešė ryte girdėję raketų salves ir artilerijos pabūklus Donecke, nors didžiausia mina, galinti niekais paversti Minsko susitarimus, yra Debalcevės rajonas.

Ukrainos kariškiai ir penktadienį praneša apie intensyvius susišaudymus. Separatistai teigia apsupę Ukrainos karius, Kijevas neigia, kad jo mažiausiai 6 tūkst. karių apsupti, todėl nežinia, ar čia bus sudėti ginklai.

Ukrainos ir Rusijos generalinių štabų viršininkai penktadienį turėtų tartis dėl ugnies nutraukimo kontrolės.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi