Pasaulyje

2015.09.08 13:45

Pietų Afrikos parlamente per prezidento kalbą kilo sumaištis

BNS 2015.09.08 13:45

Pietų Afrikos parlamente oficialioji opozicija ketvirtadienį demonstratyviai išėjo iš posėdžių salės, kurioje šalies prezidentas Jacob Zuma sakė savo Kalbą tautai, mat opozicijos nariams nepatiko, kad apsauga išvarė grupę radikalių parlamentarų.

Pietų Afrikos parlamente oficialioji opozicija ketvirtadienį demonstratyviai išėjo iš posėdžių salės, kurioje šalies prezidentas Jacobas Zuma sakė savo Kalbą tautai, mat opozicijos nariams nepatiko, kad apsauga išvarė grupę radikalių parlamentarų.

„Jūs atsiuntėte policiją į parlamentą“, – piktinosi Demokratinio aljanso parlamentarų lyderis Mmusi Maimane, išvesdamas savo partiją iš salės, iš kurios anksčiau buvo išvaryti mažesnės partijos, Ekonominės laisvės kovotojų, nariai.

Pastarųjų lyderis Julius Malema trukdė prezidentui sakyti kalbą ir šaukdamas reikalavo, kad J. Zuma sugrąžintų milijonus mokesčių mokėtojų pinigų, išleistų jo privačiai rezidencijai.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.