Naujienų srautas

Pasaulyje2019.03.25 15:11

„Hamas“ neigia Izraelio kaltinimus dėl paleistos raketos

BNS 2019.03.25 15:11

Vienas „Hamas“ pareigūnas paneigė Izraelio mestus kaltinimus, kad šis islamistų judėjimas pirmadienį paleido raketą, pataikiusią į namus kiek šiauriau Tel Avivo ir pražudžiusią septynis žmones bei išprovokavusią premjero Benjamino Netanyahu griežtą reakciją.

„Nė vienas iš pasipriešinimo judėjimų, įskaitant „Hamas“, nesudomintas raketų paleidimu iš Gazos Ruožo teritorijos priešo link“, – su anonimiškumo sąlyga naujienų agentūrai AFP sakė pareigūnas.

Jis pridūrė, kad toks pat pareiškimas buvo išsiųstas Egiptui, dažnai atliekančiam tarpininko vaidmenį Izraelio ir „Hamas“ dialoge.

Izraelio kariuomenės teigimu, raketą iš Gazos Ruožo pietinėje dalyje esančios Rafos paleido anklavą kontroliuojantys „Hamas“ kovotojai.

Raketa pataikė į namą maždaug už 20 km į šiaurės nuo Tel Avivo esančioje Mišmereto bendruomenėje, nurodė policija.

Raketa turėjo nuskrieti apie 120 km iš Rafos, kad smogtų tam namui. Tokių ilgo nuotolio atakų iš Gazos Ruožo pasitaiko retai.

B. Netanyahu pareiškė, kad dėl saugumo padėties sutrumpinsiantis savo vizitą Jungtinėse Valstijose ir grįšiantis namo, o žydų valstybės kariuomenė sustiprino savo pozicijas Gazos Ruožo pasienyje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi