Naujienų srautas

Pasaulyje2019.03.23 18:18

Evakuojamas Norvegijos kruizinis laivas: krantą pasiekė daugiau nei 100 keleivių

BNS, LRT.lt 2019.03.23 18:18

Norvegijos gelbėjimo tarnybos šeštadienį pranešė oru evakuojančios 1,3 tūkst. keleivių iš kruizinio laivo, esančio netoli Norvegijos More og Romsdal regiono krantų. Kaip praneša BBC, apie 100 žmonių jau pasiekė krantą.

Kruizinis laivas „Viking Sky“ dėl „variklio problemų“ esant prastoms oro sąlygoms pasiuntė nelaimės signalą SOS, socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė Pietų Norvegijos gelbėjimo centras.

Gelbėjimo operaciją vykdo sraigtasparniai bei gelbėjimo valtys.

Kaip skelbia BBC, gelbėjimo operacijai trukdo stiprios ir didelės bangos, kurios siekia daugiau nei 10 metrų aukštį. Laikraštis VG praneša, kad vėjas jūroje siekia 38 mazgus, o tai maždaug 19,5 m/s.

Kruizinis laivas nuo kranto nutolęs maždaug 4,8 km.

17.45 val. Norvegijos atsakingi asmenys skelbė, kad 30 žmonių iš laivo jau perkelti į sausumą. Policija sako, kad niekas nepatyrė traumų, tačiau Norvegijos žiniasklaidos priemonė VG skelbia, kad 5 žmonės buvo išvežti į ligoninę.

Apie 19 valandą buvo pranešama, kad krantą pasiekė jau apie 100 žmonių.

Kai kurios vietinės žiniasklaidos priemonės skelbia, kad laivui pavyko paleisti vieną variklį ir kruizinis laivas artėja kranto link, tačiau šią informaciją paneigė policijos pareigūnai, kurie teigia, kad, kol vykdoma gelbėjimo operacija, laivas niekur negali pajudėti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi