Naujienų srautas

Pasaulyje2015.01.29 21:38

Rusija, Ukraina ir ESBO organizuoja skubias derybas dėl krizės Ukrainoje

BNS 2015.01.29 21:38

Kitas Ukrainos, Rusijos ir Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) derybų dėl krizės rytinėje Ukrainoje ratas įvyks Minske sausio 30 dieną, ketvirtadienį pranešė Baltarusijos užsienio reikalų ministerija. Surengti skubias derybas su prorusiškais sukilėliais ketvirtadienį paragino Ukrainos prezidentas Petro Porošenka. Jis sakė, kad naujas susitikimas Baltarusijos sostinėje turėtų atvesti iki „nedelsiamų paliaubų ir sunkiųjų ginklų atitraukimo iš kontakto linijos“.

Kitas Ukrainos, Rusijos ir Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) derybų dėl krizės rytinėje Ukrainoje ratas įvyks Minske sausio 30 dieną, pranešė ketvirtadienį Baltarusijos užsienio reikalų ministerija. Surengti skubias derybas su prorusiškais sukilėliais ketvirtadienį paragino Ukrainos prezidentas Petro Porošenka. Jis sakė, kad naujas susitikimas Baltarusijos sostinėje turėtų atvesti iki „nedelsiamų paliaubų ir sunkiųjų ginklų atitraukimo iš kontakto linijos“.

„Kontaktinė grupė (Ukrainos, Rusijos ir ESBO atstovai) informavo Baltarusijos užsienio reikalų ministeriją, kad rytoj, sausio 30 dieną, jie ketina surengti kitą derybų ratą“, – sakė užsienio reikalų ministerijos atstovas Dmitrijus Mirončikas, nenurodydamas, ar šiame susitikime dalyvaus ir prorusiškų separatistų atstovai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi