Naujienų srautas

Pasaulyje2015.01.17 16:55

Britanijos policija suėmė terorizmu įtariamą merginą

BNS 2015.01.17 16:55

Viename Londono oro uoste buvo suimta 18-metė, kuri įtariama ruošimusi vykdyti teroro aktus ir priklausymu uždraustai organizacijai, pranešė Jungtinės Karalystės policija.

Viename Londono oro uoste buvo suimta 18-metė, kuri įtariama ruošimusi vykdyti teroro aktus ir priklausymu uždraustai organizacijai, pranešė Jungtinės Karalystės (JK) policija.

Mergina buvo areštuota penktadienį, kai atskrido į Stanstedo oro uostą. Ji siejama su anksčiau pradėtu tyrimu, dėl kurio pernai spalį jau buvo suimtas vienas 21 metų vyras.

Suimtoji buvo išvežta į vieną Londono policijos nuovadą, kur tebelaikoma areštuota, nurodė policija.

JK kovos su terorizmu pareigūnai suėmė jau kelis asmenis nuo praėjusių metų rugpjūčio, kai šalyje buvo paskelbtas antrasis aukščiausias išpuolių grėsmės lygis, nerimaujant dėl potencialių atakų, kurių gali surengti džihadistų judėjimo „Islamo valstybė“ kovotojai, grįžtantys į savo šalis iš kautynių Irake bei Sirijoje.

Daugumoje Europos šalių buvo paskelbta padidinta saugumo parengtis po praėjusią savaitę buvusių kruvinų išpuolių Paryžiuje ir policijos reidų Belgijoje, per kuriuos buvo nukauti du įtariami islamistai.

Britanijos premjeras Davidas Cameronas yra Jungtinėse Valstijose, atvykęs dviejų dienų vizito, per kurį ketina aptarti su prezidentu Baracku Obama ekstremistų keliamas grėsmes.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi