Naujienų srautas

Pasaulyje2019.03.18 11:38

Teroro ataką Naujojoje Zelandijoje įvykdęs asmuo veikė vienas

BNS 2019.03.18 11:38

Naujosios Zelandijos policijos komisaras Mike'as Bushas pirmadienį pareiškė, kad dviejose Kraistčerčo mečetėse 50 žmonių nušovęs užpuolikas veikė vienas, bet galimai buvo remiamas kitų asmenų.

Australas baltųjų nacionalistas Brentonas Tarrantas buvo suimtas tuojau po penktadienį įvykdytų šaudynių. Jam buvo pareikšti kaltinimai dėl nužudymo. Kaip šeštadienį nurodė teisėjas, jam gali būti iškelta daugiau kaltinimų.

„Esame visiškai tikri, kad už tai buvo atsakingas tik vienas užpuolikas“, – per spaudos konferenciją kalbėjo M. Bushas.

Vis tik jis pridūrė, jog galimybė, kad jam padėjo kiti asmenys, nebuvo atmesta ir yra „labai, labai svarbi mūsų tyrimo dalis“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi