Naujienų srautas

Pasaulyje2019.03.16 15:47

Buvęs UKIP lyderis organizuoja protesto žygį dėl „Brexito“

ELTA 2019.03.16 15:47

Buvęs Jungtinės Karalystės nepriklausomybės partijos (UKIP) lyderis Nigelas Farage`as organizuoja dvi savaites truksiantį protesto žygį į Londoną. UKIP suvaidino svarbų vaidmenį referendume dėl šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungos, o dabar N. Farage`as sako sieksiąs sustabdyti „Brexito išdavystę“, informuoja naujienų agentūra dpa.

„Jeigu matėte, kas šią savaitę dėjosi parlamente, tai gali būti, kad mes ir neišstosime iš Europos Sąjungos (ES)“, – politikas sakė šeštadienį kreipdamasis į dešimtis savo rėmėjų Sanderlendo mieste, šalies Šiaurėje.

Žygį planuojama užbaigti Londono Parlamento aikštėje kovo 29 d., ši diena anksčiau buvo nustatyta kaip Jungtinės Karalystės pasitraukimo iš ES data.

Tačiau šalies parlamentarai nepritarė nei vyriausybės susitarimui dėl „Brexito“ su Briuseliu, nei išstojimui iš ES be susitarimo. Dėl to padidėjo tikimybė, kad pasitraukimo data bus nukelta.

Renginio svetainėje internete teigiama, kad valdantieji turėjo porą metų per kuriuos galėjo garantuoti šalies išstojimą iš ES, tačiau daro viską, kad tai neįvyktų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi