Naujienų srautas

Pasaulyje2015.09.08 13:45

JAV septynmetė liko gyva per keturių gyvybių pareikalavusią lėktuvo katastrofą

BNS 2015.09.08 13:45

Kentukio valstijoje septynmetė liko gyva per lengvojo lėktuvo katastrofą, kuri nusinešė keturių kitų žmonių gyvybes; orientaciją praradusi mergaitė išėjo iš avarijos vietos ir apie nelaimę pranešė vietos gyventojui.  

Kentukio valstijoje septynmetė liko gyva per lengvojo lėktuvo katastrofą, kuri nusinešė keturių kitų žmonių gyvybe. Orientaciją praradusi mergaitė išėjo iš avarijos vietos ir apie nelaimę pranešė vietos gyventojui.

Oro dispečeriai gavo pranešimą apie dvimotorio lėktuvo „Piper PA-34“ variklio gedimą, o vėliau ryšys su orlaiviu nutrūko, kai jis skrido virš Kentukio pietvakarinės dalies penktadienį apie 17 val. 55 min. vietos (šeštadienį 1 val. 55 min. Lietuvos) laiku, nurodė Federalinė aviacijos administracija (FAA).

Maždaug po pusvalandžio vienas Lajono apygardos gyventojas paskambino policijai ir pranešė, jog į jo namus atėjo mergaitė, kuri sakė išsigelbėjusi sudužus lėktuvui, pasakojo Kentukio valstijos policijos seržantas Deanas Pattersonas.

„Ta mergaitė pati išlipo iš nuolaužų, rado artimiausią namą ir pranešė apie lėktuvo sudužimą, – sakė D. Pattersonas. – Stebuklas, kad ji liko gyva, bet tragiška, kad neišgyveno keturi kiti.“

Mergaitė buvo labai sukrėsta šios nelaimės ir išvežta į ligoninę, bet jos sužeidimai nekelia pavojaus gyvybei, pridūrė D. Pattersonas. Tuo metu pareigūnai pradėjo katastrofos vietos paieškas ir patvirtino FAA gavę nelaimės signalą.

Maždaug po dviejų valandų pareigūnai aptiko lėktuvo nuolaužas miškingoje vietovėje netoli Kentukio ežero, pritraukiančio daug turistų. Jie rado keturių žmonių palaikus: piloto ir trijų keleivių.

FAA nurodė, kad minėtas lėktuvas pakilo iš Talahasio regioninio oro uosto Floridoje ir skrido į Maunt Vernoną Ilinojaus valstijoje. Pasak D. Pattersono, išsigelbėjusi mergaitė sakė, kad lėktuvas skrido iš Ki Vesto Floridoje.

Žuvusiųjų ir išgyvenusios mergaitės tapatybė kol kas nebuvo atskleista. D. Patterson sakė nežinantis, kaip mergaitė susijusi su lėktuve buvusiais žmonėmis.

Seržantas pridūrė, kad toje vietovėje beveik visą penktadienį lijo. Avarijos priežastis yra tiriama.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi