Naujienų srautas

Pasaulyje2014.12.19 11:56

Japonijoje smarki žiemos audra nusinešė apie 11 žmonių gyvybių

BNS 2014.12.19 11:56

Japonijoje apie 11 žmonių žuvo per smarkią žiemos audrą, apėmusią didelę šalies dalį, o meteorologai penktadienį perspėjo, kad blogi orai užsitęs.

Japonijoje apie 11 žmonių žuvo per smarkią žiemos audrą, apėmusią didelę šalies dalį, o meteorologai penktadienį perspėjo, kad blogi orai užsitęs.

Japonijos centrinėje ir šiaurinėje dalyje kelias pastarąsias dienas pūtė smarkus vėjas ir daug prisnigo. Pūga sutrikdė susisiekimą ir atkirto nuo pasaulio kai kurias atokias gyvenvietes.

Laikraštis „Yomiuri Shimbun“ paskelbė, kad naujausia informacija rodo, jog stichija nusinešė 11 žmonių gyvybių. Du iš jų – 79 metų vyras ir 29 metų ugniagesys žuvo įkritę į griovius, valydami sniegą.

Dar keli žmonės, daugiausiai senyvi, žuvo šiaurinėje Hokaido saloje ir regionuose prie Japonijos jūros Honšiū saloje, nurodė žiniasklaida ir pareigūnai.

Keli žmonės taip pat žuvo per eismo įvykius. Dėl pavojingų vairavimo sąlygų šalyje įvyko šimtai avarijų, per kurias dešimtys žmonių buvo sužeisti.

Pūga taip pat sutrikdė viešojo transporto darbą ir susisiekimą greitaisiais traukiniais, o keli šimtai skrydžių, daugiausiai vietinių, buvo atšaukti.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi