Naujienų srautas

Pasaulyje2014.12.01 20:52

Rusija surengs plataus masto karines pratybas 2015 metų vasarą

BNS 2014.12.01 20:52

Maskva kitą vasarą rengia plataus masto „dešimčių tūkstančių“ karių pratybas Rusijoje ir už jos ribų, pirmadienį pranešė naujienų agentūra „Interfax“, cituodama Rusijos gynybos ministeriją.

Maskva kitą vasarą rengia plataus masto „dešimčių tūkstančių“ karių pratybas Rusijoje ir už jos ribų, pirmadienį pranešė naujienų agentūra „Interfax“, cituodama Rusijos gynybos ministeriją.

Pasak pranešimo, „pratybos vyks vasarą, keliuose poligonuose Rusijoje ir už jos ribų vienu metu“.

„Jos bus ištęstos laike, kontroliuojamos bendros vadovybės, kuri vadovaus dešimtims tūkstančių karių iš Centrinės karinės apygardos įvairių Ginkluotųjų pajėgų rūšių dalinių ir kitų jėgos ministerijų bei žinybų“, – sakoma apygardos spaudos tarnybos pranešime.

Šios pratybos turėtų atskleisti Rusijos gynybinius pajėgumus ir imituoti kariuomenės dislokavimą pagal vieną iš mobilizavimo plano dalių, nurodė ministerija.

Pranešime taip pat sakoma, kad pratybų metu „bus patikrinta teritorinės gynybos sistema virtinėje regionų, išspręsti mobilizacinio (pajėgų) išskleidimo klausimai“ .

Taip pat pranešama apie numatomą naujų ginklų išbandymą pratybose, kurios bus jau ne pirmos nuo krizės Ukrainoje pradžios.

„Specialistai panaudos visą virtinę naujausių ginklavimosi priemonių, dėl kurių naudojimo kariai kartu su gynybos pramonės komplekso atstovais išspręs virtinę tiriamojo pobūdžio problemų“, – informavo apygardos štabas.

„Didelę dalį praktinių užduočių kariai, seržantai ir kariuomenės pareigūnai atliks keliuose kariniuose poligonuose“, – nurodoma pranešime.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi