Naujienų srautas

Pasaulyje2012.11.16 21:06

Palestiniečiai apšaudė raketomis Jeruzalę, į nelaisvę paimti du Izraelio lakūnai

ELTA 2012.11.16 21:06

Jeruzalės ir jos apylinkių gyventojai ketvirtadienio vakarą buvo priversti skubėti į slėptuves, kai mieste nuskambėjo oro pavojaus signalas. Sukarintas judėjimo „Hamas” sparnas – organizacija „Ezzedine al-Qassam) brigados“ – penktadienį pareiškė, kad paimti į nelaisvę du Izraelio karo lakūnai.

Jeruzalės ir jos apylinkių gyventojai ketvirtadienio vakarą buvo priversti skubėti į slėptuves, kai mieste nuskambėjo oro pavojaus signalas. Sukarintas judėjimo „Hamas” sparnas – organizacija „Ezzedine al-Qassam) brigados“ – penktadienį pareiškė, kad paimti į nelaisvę du Izraelio karo lakūnai.

Vienos tenykštės radijo stoties vedėjas tiesioginėje laidoje pareiškė girdėjęs mažiausiai vieną sprogimą. Jeruzalės medikų duomenimis, sprogimas tikrai nugriaudėjo, bet niekas nenukentėjo.

Prieš tai judėjimo „Hamas“ nariai paskelbė, kad Jeruzalės link paleistos dvi vidutinio nuotolio raketos „M 75“. Nuotolis nuo Gazos ruožo iki šio miesto – apie 70 kilometrų.

Keliomis valandomis anksčiau iš Gazos ruožo paleista raketa nukrito į jūrą prie Tel Avivo. Ji taip pat nepadarė jokios žalos.

Stebėtojai pažymi, kad anksčiau nei Jeruzalė, nei Tel Avivas nebuvo apšaudomi raketomis iš Gazos ruožo. Pastarieji įvykiai byloja, kad palestiniečiai jau turi raketų, galinčių pasiekti taikinius Izraelio centrinėje dalyje.

Per dvi su Gazos ruožu susijusio konflikto dienas Izraelyje žuvo trys žmonės, palestiniečiai neteko 16 žmonių. 

Apie į nelaisvę du Izraelio karo lakūnus pranešė Egipto laikraščio „Al-Shorouk” tinklalapis, remdamasis palestiniečių pasipriešinimo atstovais Gazos ruože, informuoja „RIA Novosti”.

Gautomis žiniomis, į nelaisvę pakliuvę Izraelio karininkai yra prieš kelias valandas virš Gazos ruožo numušto izraeliečių naikintuvo „F 16” pilotai.

Prieš kurį laiką Izraelio televizija, remdamasi armijos vadovybe, pranešė, kad virš Gazos ruožo dingo vienas iš karinių oro pajėgų lėktuvų, ryšys su dviem jo pilotais taip pat nutrūko.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi