Pasaulyje

2019.03.10 09:29

Iš Stambulo į Niujorką skridusiame lėktuve dėl turbulencijos sužeista 30 žmonių

BNS2019.03.10 09:29

Vienam oro bendrovės „Turkish Airlines“ laineriui, skridusiam iš Stambulo į Niujorką, šeštadienį patekus į smarkios turbulencijos zoną netoli kelionės tikslo, buvo sužeisti 30 žmonių, bet lėktuvas saugiai nusileido, pranešė pareigūnai.

Sužeistieji buvo išvežti iš Niujorko Johno F. Kennedy tarptautinio oro uosto į vietos ligonines. Dauguma jų patyrė sumušimų ir nubrozdinimų.

Vienam iš skrydžio palydovų lūžo koja, sakė vietos oro uostus, autobusų stotis, tiltus ir tunelius valdančios Niujorko ir Naujojo Džersio uostų tarnybos atstovas Steve`as Colemanas.

Lėktuvas „Boeing 777“, kuriame buvo 326 keleiviai ir 21 įgulos narys, į smarkios blaškos zoną pateko skrisdamas virš Atlanto vandenyno, likus apie 45 min. iki nusileidimo, naujienų agentūrai AFP sakė S. Colemanas. Pasak jo, laineris nutūpė 17 val. 35 min. vietos (sekmadienį 0 val. 35 min. Lietuvos) laiku.

Dėl šio incidento oro uosto darbas nebuvo sutrikdytas, pridūrė tarnybos atstovas.

JAV Nacionalinė orų tarnyba šeštadienį buvo paskelbusi perspėjimą oro bendrovėms apie galimą smarkia turbulenciją.

„Turkish Airlines“ kol kas neatsakė į prašymą pakomentuoti padėtį.

Anksčiau šeštadienį Kanados oro bendrovės „Air Transat“ lėktuvas avariniu būdu nusileido Niuarko oro uoste Naujajame Džersyje, jo krovinių skyriuje suveikus dūmų davikliui, nurodė įmonė.

Per incidentą lėktuve „Boeing 737-800“, kuris skraidino 189 keleivius iš Monrealio į Fort Loderdeilį Floridoje, žmonės nenukentėjo, AFP sakė „Air Transat“ atstovė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt