Naujienų srautas

Pasaulyje2015.09.08 13:45

Latvijoje daugiau nei 30 žmonių paliudijo pardavę balsus rinkimuose į Seimą

BNS 2015.09.08 13:45

Daugiau nei 30 žmonių Latvijos saugumo policijai patvirtino, kad per praėjusį mėnesį vykusius Seimo rinkimus pardavė savo balsus.

Daugiau nei 30 žmonių Latvijos saugumo policijai patvirtino, kad per praėjusį mėnesį vykusius Seimo rinkimus pardavė savo balsus.

Tai pirmadienį Latvijos televizijos LNT ryto naujienų laidoje pranešė saugumo policijos vadovas Normundas Mežvietas.

Jis taip pat nurodė, kad penki asmenys laikomi įtariamaisiais.

„Tyrimo metu buvo apklausti apie 120 asmenų, iš kurių daugiau nei 30 patvirtino, kad per rinkimus už atlygį atidavė savo balsus. Trys žmonės buvo sulaikyti, tačiau vėliau paleisti, kol vyks tyrimas. Taip pat buvo atliktos trys kratos. Iki dabar įtariamųjų statusas buvo suteiktas penkiems asmenims“, – sakė N. Mežvietas.

Saugumo policija atsisakė atskleisti daugiau detalių, nes tokios informacijos paviešinimas galėtų pakenkti tyrimui.

Saugumo policija pradėjo septynis ikiteisminius tyrimus dėl įtariamo balsų pirkimo per spalio 4 dieną vykusius rinkimus į Seimą.

Latvijos vidaus reikalų ministras anksčiau sakė, kad tiriami pranešimai apie galimą balsų pirkimą skirtinguose Latvijos rajonuose ir kelių politinių partijų naudai.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi