Naujienų srautas

Pasaulyje2015.09.08 13:45

„Apple“ vadovas T. Cookas prisipažino esantis gėjus

15min.lt 2015.09.08 13:45

Ketvirtadienį „Apple“ vadovas Timas Cookas (53 m.) atviru laišku prisipažino esantis homoseksualus.

Ketvirtadienį „Apple“ vadovas Timas Cookas (53 m.) atviru laišku prisipažino esantis homoseksualus.

„Businessweek“ publikuotoje esė T. Cookas rašo: „Nors niekada neneigiau savo seksualinės orientacijos, tačiau viešai to taip pat nepripažinau, iki dabar. Taigi leiskite aiškiai pasakyti: didžiuojuosi, kad esu gėjus, ir tai, jog toks esu, laikau viena didžiausių iš Dievo gautų dovanų.“

„Buvimas gėjumi suteikė man gilesnį suvokimą to, ką reiškia būti mažuma ir suteikė iššūkių, su kuriais žmonės iš mažumų susiduria kiekvieną dieną. Dėl to tapau labiau įsitraukiantis į kitų žmonių gyvenimus, o tai suteikė man turtingesnį gyvenimą. Kartais buvo sunku ir nemalonu, tačiau tai suteikė man pasitikėjimo būti savimi, eiti savo keliu. Tai taip pat man suteikė raganosio storumo odą, o tai labai praverčia, kai esi „Apple“ vadovas“, – tęsė T. Cookas.

Jo seksualinė orientacija jau kurį laiką buvo vieša paslaptis, jis aktyviai palaikė homoseksualus, tačiau pats niekada anksčiau nesakė esantis vienas iš jų.

Šių metų birželį per CNBC televiziją buvo diskutuojama apie aukštus postus užimančius gėjus ir laidos vedėjas netyčia pasakė, kad ir „Apple“ vadovas T. Cookas yra homoseksualus. Po šių žodžių studijoje įsivyravo nejauki tyla, mat visi suprato, kad vedėjas pasakė tai, ko jam nederėjo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi