Naujienų srautas

Pasaulyje2014.10.29 15:53

Estijoje mokytoją nušovęs paauglys prisipažino, kodėl taip pasielgė

BNS, ELTA 2014.10.29 15:53

15-metis Vahuras Ruutas, kuris pirmadienį per pamoką Pietų Estijos Viljandžio miesto mokykloje nušovė vokiečių kalbos mokytoją, policijos tyrėjams prisipažino, kad anksčiau buvo susiginčijęs su šia pedagoge.

15-metis Vahuras Ruutas, kuris pirmadienį per pamoką Pietų Estijos Viljandžio miesto mokykloje nušovė vokiečių kalbos mokytoją, policijos tyrėjams prisipažino, kad anksčiau buvo susiginčijęs su šia pedagoge.

„Paauglys tardytojui pasakė, kad pripažįsta savo poelgį. Jo nuomone, jo santykiai su vokiečių kalbos mokytoja nebuvo geri, bet jis taip pat sakė, kad apie tai neužsiminė nei kitiems mokyklos darbuotojams, nei tėvams“, – sakė regiono prokuratūros atstovė Kristina Kostina.

Prokuratūra dar kartą akcentuoja, kad tai – preliminarūs duomenys ir kad dėl įtariamojo parodymų bei nusikaltimo motyvų reikia papildomo patikrinimo.

„Policija taip pat gavo paauglio sveikatos būklės įvertinimą. Gydytojų nuomone, jį reikia nedelsiant gydyti. Iš pradžių jis liks ligoninėje, kur jį prižiūrės gydytojai. Kas bus toliau, didele dalimi priklauso nuo gydytojų vertinimų ir išvadų“, – sakė K. Kostina.

Gydytojai tvirtina, kad paauglį reikia gydyti

Viljandžio mokykloje Estijoje vokiečių kalbos mokytoją nušovusį 15-metį Vahurą Ruutą reikia gydyti. Prie tokios išvados priėjo ligoninės, kurioje šiuo metu gydomas devintokas, medikai.

„Paaugliui reikalingas neatidėliotinas gydymas. Kol kas jis liks ligoninėje, kur jį prižiūrės gydytojai. Tolesnė įvykių eiga priklausys nuo gydytojų komisijos išvadų, įskaitant ir teismo psichiatrijos ekspertizės“, – tikino Estijos medikai.

Tardytojai taip pat kaltinamąjį apklausė. 15-metis prisipažino, kad santykiai tarp jo ir mokytojos nebuvo pakankamai geri, tik apie tai jis niekam nepasakojo. V. Ruutas pripažino savo kaltę.

Anot prokuratūros, mirtino incidento motyvai kol kas lieka neaiškūs ir reikalauja išsamesnio tyrimo. Taip pat pareigūnai aiškinsis, kaip į nepilnamečio rankas papuolė tėvo vardu registruotas ginklas.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi