Naujienų srautas

Pasaulyje2014.10.26 20:34

O. Turčynovas viliasi, kad rinkimus laimės proeuropietiški patriotai

BNS 2014.10.26 20:34

Ukrainos parlamento pirmininkas Oleksandras Turčynovas sekmadienį išreiškė viltį, kad rinkimus į Aukščiausiąją Radą laimės proeuropietiška patriotinė dauguma.

Ukrainos parlamento pirmininkas Oleksandras Turčynovas sekmadienį išreiškė viltį, kad rinkimus į Aukščiausiąją Radą laimės proeuropietiška patriotinė dauguma.

„Labai tikiuosi, kad užsitikrinsime demokratinę proeuropietišką patriotinę daugumą, – jis sakė žurnalistams atidavęs savo balsą Kijeve. – Ir ta dauguma naujoje Aukščiausioje Radoje gana greitai suformuos naują vyriausybę, o Ukraina eis europiniu, atsinaujinimo, stiprios nepriklausomos šalies kūrimo keliu.“

Atsakydamas į klausimą, ar būtų pasiruošęs tęsti darbą Aukščiausiosios Rados pirmininko poste, O. Turčynovas pareiškė: „Tai priklauso ne nuo vieno ar kito kandidato į deputatus pasiruošimo, o nuo naujos daugumos sprendimo. Būtent naujoji parlamento dauguma spręs tiek dėl parlamento vadovybės, tiek dėl ministrų kabineto formavimo.“

Kaip pranešė vienas naujienų agentūros „Interfax“ korespondentas, O. Turčynovas kartu su žmona balsavo vienoje Kijevo rinkimų apylinkėje. Parlamento pirmininko atstovė Ana Vachonskaja sakė, kad O. Turčynovo sūnus, kuris yra Nacionalinės gvardijos narys, balsuos savo tarnybos vietoje.

O. Turčynovas yra įtrauktas į partijos „Liaudies frontas“ sąrašą kartu su jos lyderiu premjeru Arsenijumi Jaceniuku ir vidaus reikalų ministru Arsenu Avakovu.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.
 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi