Pasaulyje

2014.10.20 17:56

Buvusi „lenta.ru“ vadovė atidarė naują naujienų svetainę

BNS 2014.10.20 17:56

Buvusi Rusijos žinių portalo „Lenta.ru“ vyriausioji redaktorė Galina Timčenko atidarė naują interneto svetainę „Meduza.io“.

Buvusi Rusijos žinių portalo „Lenta.ru“ vyriausioji redaktorė Galina Timčenko atidarė naują interneto svetainę „Meduza.io“.

„Mes pasisakome už informacijos skleidimo laisvę. Mes nepaisome pareigūnų ir stambaus verslo interesų, smerkiame propagandą ir „džinsą“ (paperkamuosius straipsnius), o faktais paremtą žurnalistiką keliame aukščiau nuomonėmis grįstos žurnalistikos. Mes rašome tik apie tai, kas iš tiesų svarbu“, – sakoma pagrindiniame projekto tinklalapyje.

Kartu su svetainės „Meduza“ pasirodymu projekto autoriai pasirūpino ir specialiomis programėlėmis mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.

Šių metų kovą G. Timčenko buvo atleista iš pareigų bendrovės „Rambler-Afisha-SUP“ savininko Aleksandro Mamuto sprendimu. Portale „Lenta.ru“ ji dirbo nuo pat jo įsteigimo 1999 metais, o nuo 2004 metų buvo jo vadovė.

Portalo „Meduza“ administravimas vykdomas iš Latvijos.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.