Naujienų srautas

Pasaulyje2014.10.17 09:29

Kim Jong Unas antrąkart pasirodė viešumoje, ramsčiuodamasis lazda

BNS 2014.10.17 09:29

Šiaurė Korėjos valstybinė žiniasklaida penktadienį pranešė apie naują šalies lyderio Kim Jong Uno pasirodymą viešumoje – antrąjį per pastarąsias keturias dienas po užsitęsusio dingimo.

Šiaurė Korėjos valstybinė žiniasklaida penktadienį pranešė apie naują šalies lyderio Kim Jong Uno pasirodymą viešumoje – antrąjį per pastarąsias keturias dienas po užsitęsusio dingimo.

Šiaurės Korėjos valdančiosios partijos laikraštis „Rodong Sinmun“ savo pirmajame puslapyje išspausdino kelias nuotraukose, kuriose matoma, kaip besišypsantis Kim Jong Unas, vėl besiramsčiuojantis kairėje rankoje laikoma vaikštomąja lazda, apžiūrinėja du daugiaaukščius gyvenamuosius kompleksus, kuriuose turėtų apsigyvent branduoliniuose tyrimuose besispecializuojančio universiteto darbuotojai.

Jaunasis lyderis anksčiau šią savaitę vėl pasirodė viešumoje po beveik šešias savaites trukusio mįslingo ir nepaaiškinto dingimo, kursčiusio spėliones apie jo sveikatos būklę ir prielaidas, kad jis galėjo būti nušalintas nuo valdžios.

Per pirmąjį savo pasirodymą, kuris veikiausiai įvyko pirmadienį, Kim Jong Unas buvo nufotografuotas besiramsčiuojantis lazda, o tai pagrindžia prielaidas, kad jis buvo dingęs dėl kojos traumos arba kitokio sveikatos sutrikimo.

Per naujausią pasirodymą viešumoje, tikriausiai įvykusį ketvirtadienį, Kim Jon Unas matomas laikantis tą pačią juodą lazdą, vaikštinėdamas po gyvenamojo komplekso teritoriją ir apžiūrinėdamas jo butus, pastatytus Kim Chaeko technologijų universiteto dėstytojams.

Yra žinoma, kad tas universitetas specializuojasi branduolinėje inžinerijoje, o kai kurie jo iškilūs absolventai, kaip pranešama, dirba Jongbjono branduoliniame komplekse, kuriame veikiantis reaktorius laikomas pagrindiniu Šiaurės Korėjos plutonio, tinkamo atominiams užtaisams, šaltiniu.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi