Naujienų srautas

Pasaulyje2015.09.08 13:45

Naujasis Ukrainos gynybos ministras: aiškiai žinau, ką reikia nuveikti

BNS 2015.09.08 13:45

Naujai paskirtas Ukrainos gynybos ministras Stepanas Poltorakas antradienį pareiškė, kad savo darbe ketina remtis „profesionalais ir patriotais“.

Naujai paskirtas Ukrainos gynybos ministras Stepanas Poltorakas antradienį pareiškė, kad savo darbe ketina remtis „profesionalais ir patriotais“.

„Savo darbe remsiuosi profesionalais ir Ukrainos patriotais“, – 49 metų generolas pulkininkas sakė per rytinį plenarinį Aukščiausiosios Rados posėdį po to, kai parlamentas patvirtino jo kandidatūrą į gynybos ministro postą.

„Aiškiai suprantu ir žinau, ką būtina nuveikti, – S. Poltorakas sakė deputatams. – Ukrainai reikalinga taika. Tos taikos garantija gali būti tik modernios, mobilios ir gerai aprūpintos Ukrainos ginkluotosios pajėgos.“

Rada anskčiau antradienį patvirtino prezidento Petro Porošenkos pasiūlytą S. Poltorako kandidatūrą 245 balsais prieš vieną.

Pristatydamas P. Poltoraką kaip kariškį, turintį didelį autoritetą armijoje, P. Porošenka išreiškė viltį, kad jis „sukurs stiprią gynybos sistemą Ukrainoje“.

S. Poltorakas pakeitė ankstesnį gynybos ministrą Valerijų Heletėjų, kuris atsistatydino sekmadienį, sulaukęs griežtos kritikos dėl Ukrainos ginkluotųjų pajėgų nesėkmių kautynėse su Rusijos palaikomais separatistais šalies rytuose rugpjūčio pabaigoje.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi