Naujienų srautas

Pasaulyje2019.03.04 20:20

JAV kongresmenai demokratai reikalauja dokumentų iš Donaldo Trumpo sūnų, žento

BNS 2019.03.04 20:20

Demokratų kontroliuojami JAV Kongreso žemieji rūmai pirmadienį pradėjo naują plataus masto tyrimą dėl Donaldo Trumpo aplinkos galimo piktnaudžiavimo valdžia, reikalaudami dokumentų iš dešimčių žmonių, įskaitant prezidento sūnus Donaldą jaunesnįjį ir Ericą, taip pat valstybės vadovo žentą Jaredą Kushnerį.

„Tai yra kritinis momentas mūsų valstybei, ir mes įpareigoti ištirti šiuos reikalus bei surengti posėdžius, kad visuomenė žinotų visus faktus“, – sakoma tyrimą vykdančio Atstovų Rūmų Teismų komiteto pirmininko Jerry Nadlerio pareiškime.

Dokumentų taip pat prašoma iš D. Trumpo pagrindinės įmonės „The Trump Organization“ vyriausiojo finansininko Alleno Weisselbergo, buvusio Baltųjų rūmų pagrindinio stratego Steve`o Bannono, prezidento asmeninio advokato Jay Sekulowo, kitų buvusių patarėjų ir vyriausybių paslaptis viešinančio tinklapio įkūrėjo Juliano Assange`o.

Anot Baltųjų rūmų atstovės Sarah Sanders, prezidentūra gavo J. Nadlerio prašymą, o kompetentingi pareigūnai „jį išnagrinės ir tinkamu laiku pateiks atsakymą“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi