Naujienų srautas

Pasaulyje2014.09.30 09:52

Žudynės Meksikoje: iššaudyta beveik visa futbolo komanda

15min.lt 2014.09.30 09:52

Meksikos Igualos mieste – nežinia kieno paskelbtas karas, kuriame žūsta taikūs gyventojai. Tarp jų yra ir sportininkų, mieste sušaudyta visa komanda.

Meksikos Igualos mieste – nežinia kieno paskelbtas karas, kuriame žūsta taikūs gyventojai. Tarp jų yra ir sportininkų, mieste sušaudyta visa komanda.

Praėjusią savaitę buvo užmuštas vietinės futbolo ekipos penkiolikmetis žaidėjas, kuris neva prieš jo klubo dvikovą lažybų bendrovėje pastatė pinigų sumą prieš bendraklubius. Ekipa pralaimėjo akistatą 1:3, o jau kitą dieną jaunuolis gavo kulką į pilvą. Prieš dieną Igualoje sušaudyta visa „Avispones“ futbolo komanda – trys futbolininkai žuvo, o devyni yra sunkiai sužeisti.

Prieš dvi dienas susirėmimuose tarp policijos ir nusikaltėlių grupuočių Igualoje buvo nužudyti trys studentai. Po įvykusių riaušių ir vietinių protestuotojų reikalavimų, kad prokuratūra ištirtų nužudymus – dar viena tragedija.

Trečiosios lygos „Avispones“ futbolo ekipa, pirmadienio vakarą važiuodama Igualos miestu, buvo sušaudyta nežinomųjų – vietoje žuvo trys futbolininkai, o devyni su šautinėmis žaizdomis buvo paguldyti į ligoninę. Teigiama, kad jų sužeidimai yra labai rimti ir išgysiančių bus nedaug.

Taip pat per futbolo ekipos sušaudymą žuvo pro šalį važiuojančiame taksi buvusi keleivė ir taksi vairuotojas.

Iš viso dėl visų šių tragiškų įvykių sulaikyti jau 25 įtariamieji.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi