Naujienų srautas

Pasaulyje2014.09.29 17:56

Sudane nudurtas Ispanijos ambasados tarnautojas

BNS 2014.09.29 17:56

Savo namuose Chartume rastas nudurtas ispanas, dirbęs Ispanijos ambasadoje, pirmadienį pranešė Sudano policija; užsienio reikalų ministerija kalba apie „nusikaltimą“.

Savo namuose Chartume rastas nudurtas ispanas, dirbęs Ispanijos ambasadoje, pirmadienį pranešė Sudano policija; užsienio reikalų ministerija kalba apie „nusikaltimą“.

Policija nustatė, kad auka buvo Ispanijos ambasados vizų skyriaus vadovas, kuriam buvo 61 metai; Sudane jis gyveno trejus metus. Jo kūnas buvo rastas jo rezidencijoje Chartumo rytiniame Miesto sodo rajone.

Policijos pareigūnai ir užsienio reikalų ministerija pranešė, kad dėl šio įvykio pradėtas tyrimas.

„Chartumo valstybinės policijos pajėgos ir specialios baudžiamųjų nusikaltimų tyrimo grupės pradėjo tyrimą, siekdami kuo greičiau išsiaiškinti (šio nusikaltimo) kaltininką ar kaltininkus“, – sakoma užsienio reikalų ministerijos pranešime.

„Užsienio reikalų ministerija yra įsitikinusi, kad šio nusikaltimo kaltininkai bus surasti“, – priduriama jame.

Ispanijos ambasados darbuotojo mirtį ministerija pavadino „apgailėtinu incidentu, kuris įvyko auštant“ pirmadienį.

„Užsienio reikalų ministerija dėl šios skaudžios netekties reiškia užuojautą Ispanijos ambasadai ir velionio šeimai“, – sakoma pareiškime.

Ispanijos užsienio reikalų ministerijos atstovas patvirtino, kad nužudytasis vadovavo ambasados vizų skyriui, „tačiau neturėjo diplomatinio statuso“.

„Pradėtas tyrimas ir mūsų ambasada palaiko ryšį su Sudano policija ir Sudano vidaus reikalų ministerija“, – pridūrė jis.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.
 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi