Naujienų srautas

Pasaulyje2015.09.08 13:45

Donbase liejasi kraujas: Rusijos smogikai iš tanko pašovė Ukrainos šarvuotį, žuvo 7 kariai

15min.lt 2015.09.08 13:45

Naujienų agentūra „Unian“ praneša, kad vadinamųjų „paliaubų“ metu Donbase tęsiasi mūšiai, Rusijos samdiniai – smogikai atakuoja strategiškai svarbų Donecko oro uostą.

Naujienų agentūra „Unian“ praneša, kad vadinamųjų „paliaubų“ metu Donbase tęsiasi mūšiai, Rusijos samdiniai – smogikai atakuoja strategiškai svarbų Donecko oro uostą.

„Unian“ duomenimis, pirmadienį gindami Donecko oro uostą žuvo 7 aeromobiliosios 79-osios brigados kariai. Apie tai informavo Ukrainos prezidento patarėjas Jurijus Biriukovas. Jo teigimu, kliuvo ir separatistų pajėgoms, jų tankai padegti.

Tęsiasi antiteroristinės operacija

Ukrainos antiteroristinės operacijos (ATO) zonoje teroristai bei Rusijos kariai ir toliau tęsia išpuolius  Per pastarąją parą daugiau negu 50 kartų buvo apšaudytos Ukrainos karių pozicijos ir jų patikros punktai, pirmadienį skelbia naujienų agentūra „Unian“.

Šia informacija savoje socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalino grupės „Informacinis pasipriešinimas“ koordinatorius Dmitrijus Tymčukas.

Be apšaudymų, teroristai taip pat ne kartą bandė šturmuoti ATO pajėgas, esančias Donecko oro uosto teritorijoje, taip pat Debalcevo ir Trudovskojo rajonuose.

„Aštuonis kartus artilerijos ugnis buvo paleista į mūsų karius Debalcevo rajone, septynis kartus iš artilerijos, minosvaidžių ir šaunamųjų ginklų buvo apšaudytos pajėgos, esančios Nikišino gyvenvietėje, po tris kartus apšaudytos pozicijos Donecko oro uoste ir Granitnojo ir Redkodubo rajonuose“, – naujausią atakų prieš ATO pajėgas statistiką vardijo D. Tymčukas.

Taip pat Maskvos remiami diversantai puolė Ukrainos karius Talakovkos, Maloorlovkos, Orlovko Ivanovkos, Novogrigorijevkos, Trekizbenkos, Marinkos ir Krasnogorovkos rajonuose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi