Naujienų srautas

Pasaulyje2014.09.28 14:58

Nori „perkrauti“ santykius su Vašingtonu ir modernizuoti ginkluotę

BNS 2014.09.28 14:58

Maskva nori gerinti ryšius su Vašingtonu ir nėra suinteresuota tolesniu sankcijų karu su Vakarais, sakė Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas.

Maskva nori gerinti ryšius su Vašingtonu ir nėra suinteresuota tolesniu sankcijų karu su Vakarais, sakė Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas.

Interviu Rusijos televizijos Penktajam kanalui S. Lavrovas teigė, kad santykiams reikia „perkrovimo 2.0“, užsimindamas apie ankstesnį JAV bandymą taisyti dvišalius santykius, kuriems pakenkė virtinė konfrontacijų.

Ministras sakė, kad Rusija nesijaučia izoliuota nuo Vakarų, bet apkaltino Vašingtoną kenkiant jų santykiams ir taikant dvejopus standartus kovoje su terorizmu.

Tuo metu televizijai RT S. Lavrovas sakė, jog Rusijai atėjo laikas modernizuoti savo branduolinę ir įprastą ginkluotę.

„Nemanau, kad esame prie naujų ginklavimosi varžybų slenksčio. Bent jau Rusija tikrai jose nedalyvaus. Mūsų atveju tiesiog atėjo laikas modernizuoti savo branduolinį ir įprastinį arsenalus“, – sakė S. Lavrovas, kurio interviu televizijai RT stenograma sekmadienį buvo paskelbta jos interneto svetainėje.

„Turime ilgalaikę ginklavimosi programą, kuria atsižvelgiama į mūsų ekonominę situaciją ir, žinoma, poreikį turėti efektyvius ir modernius gynybinius pajėgumus, kad apgintume savo nacionalinius interesus. Šiuo atžvilgiu nedaug ką darėme jau nemažai metų“, – pridūrė jis.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi