Pasaulyje

2014.09.28 14:16

Britų ministras atsistatydino dėl „atvirų nuotraukų“

BNS2014.09.28 14:16

Vienas britų ministras netikėtai paskelbė apie savo atsistatydinimą, sekmadieniniam laikraščiui pranešus, kad jis į internetą nusiuntė „atvirą“ savo nuotrauką.

Vienas britų ministras netikėtai paskelbė apie savo atsistatydinimą, sekmadieniniam laikraščiui pranešus, kad jis į internetą nusiuntė „atvirą“ savo nuotrauką.

Šis atsistatydinimas yra dar vienas smūgis Davido Camerono konservatorių vadovaujamai vyriausybei.

„Nusprendžiau kaip ministras pilietinei visuomenei atsistatydinti, kai buvau informuotas apie straipsnį, kuris turėjo būti išspausdintas viename sekmadienio laikraštyje“, – sakė Brooksas Newmarkas, kuris nuo 2005 metų yra konservatorių parlamentaras.

„Norėčiau paprašyti šiuo metu gerbti mano šeimos privatumą. Lieku lojalus šios vyriausybės šalininkas“, – sakė B. Newmarkas.

„Sunday Mirror“ pranešė, kad 56 metų B. Newmarkas, kuris yra vedęs ir turi penkis vaikus, internete nusiuntė virtinę seksualiai atvirų nuotraukų laisvai samdomam reporteriui, kuris apsimetė dvidešimtmete torių aktyviste Sophie Wittams.

Per vėlai naktį vykusį susirašinėjimą socialiniame tinkle su reporteriu, kuris jam atsiuntė atvirą tariamos „Sophie“ nuotrauką, B. Newmarkas paprašė dar atviresnės nuotraukos „be pridengiančių rankų ir išskėstomis kojomis“. Po to jis pridūrė: „Atsiųsiu jums kažką mainais – tada kiekvienas turėsime savo paslaptį.“

Tada B. Newmarkas tariamai žaviai blondinei Sophie „nusiuntė atvirą nuotrauką, kurioje apsinuogina vilkėdamas ... pižamą“, rašė bulvarinis laikraštis.

Ministras taip pat pakvietė aktyviste apsimetusį reporterį susitikti su juo per Konservatorių partijos suvažiavimą, kuris prasideda sekmadienį ir kurio metu partija išdėstys savo argumentus jos perrinkimui 2015 metų gegužę.

B. Newmarko atsistatydinimas yra antras smūgis ministrui pirmininkui prieš suvažiavimo pradžią, po vieno konservatorių parlamentaro perbėgimo šį šeštadienį į euroskeptišką partiją UKIP.

Ministro pirmininko biuras pareiškime sakė, kad D. Cameronas priėmė B. Newmarko atsistatydinimą ir kad ministro pilietinei visuomenei postą perims konservatorių parlamentaras Robas Wilsonas.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.