Naujienų srautas

Pasaulyje2014.09.11 16:15

Lenkijoje pavogtas Ukrainai skirtas pagalbos siuntinys

ELTA 2014.09.11 16:15

Lenkijoje pradėtas tyrimas, paaiškėjus, kad į Ukrainą siųstas pagalbos siuntinys taip ir nepasiekė galutinio tikslo, praneša „Lenkijos radijas“.

Lenkijoje pradėtas tyrimas, paaiškėjus, kad į Ukrainą siųstas pagalbos siuntinys taip ir nepasiekė galutinio tikslo, praneša „Lenkijos radijas“.

Pasigesta beveik 1 500 antklodžių ir tiek pat čiužinių, kurie turėjo būti pristatyti į Ukrainos rytus.

„Jei tai yra nusikaltimas, tikriausiai jis įvyko Lenkijos teritorijoje“, – situaciją komentavo pulkininkas Ryszardas Filipowiczius.

Lenkijos gynybos ministras Tomaszas Siemoniakas savo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje incidentą įvardijo kaip „vagystę“. Ministras atskleidė, kad oro pajėgų bazės viršininkas, kuris turėjo išsiųsti atsargas, buvo sulaikytas.

„Dingę daiktai vėl išsiųsti į Ukrainą“, – pridūrė T. Semoniakas.

Tuo metu paliaubos tarp Ukrainos kariuomenės ir Rusijos remiamų separatistų vis dar galioja. Ukrainos prezidentas Petro Porošenka tvirtino, kad dauguma separatistų atsitraukė.

„Remiantis naujausiais žvalgybos duomenimis, atsitraukė 70 proc. prorusiškų separatistų“, – tvirtino Ukrainos vadovas.

„Tai toliau stiprina viltis, kad taika šalyje turi perspektyvų“, – teigė P. Porošenka, pažadėjęs jau kitą savaitę parlamentui pristatyti įstatymą, leidžiantį užtikrinti didesnę autonomiją neramumų kamuojamiems regionams rytuose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi