Naujienų srautas

Pasaulyje2015.02.12 21:37

H. Chavezas paskelbė naujos vyriausybės sudėtį

ELTA 2015.02.12 21:37

Venesuelos prezidentas Hugo Chavezas šeštadienį prisaikdino naująjį viceprezidentą ir dar šešis ministrų kabineto narius, skelbia AP.  

Venesuelos prezidentas Hugo Chavezas šeštadienį prisaikdino naująjį viceprezidentą ir dar šešis ministrų kabineto narius, skelbia AP.

Į viceprezidento postą buvo paskirtas nuo 2006 metų užsienio reikalų ministro pareigas ėjęs 49-erių Nicolas Maduro – vienas artimiausių prezidento patarėjų.

N. Maduro yra buvęs autobuso vairuotojas, kuris iškilo per H. Chavezo Vieningąją socialistų partiją. Jis pakeistų H. Chavezą, jeigu prezidentas dėl ligos ateityje būtų priverstas pasitraukti iš pareigų.

Buvęs viceprezidentas Elias Jaua bus valdančiosios partijos kandidatas į antros didžiausios Venesuelos Mirandos valstijos gubernatorius.

Be kita ko, naujuoju vidaus reikalų ir teisingumo ministru išrinktas generolas Nestoras Reverolas, kuris pakeis Tarecką El Aissamį – būsimą kandidatą į Aragvos gubernatoriaus postą.

Naujieji informacijos ir komunikacijų, žemės ūkio, aplinkos ministrai taip pat buvo prisaikdinti per ceremoniją, kurią transliavo valstybinė televizija.                       

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi