Naujienų srautas

Pasaulyje2014.08.23 12:38

Izraelio aviacijos ataka Gazos Ruože nusinešė penkių vienos šeimos narių gyvybes

BNS 2014.08.23 12:38

Šeštadienio rytą vienas Izraelio aviacijos smūgis, pataikęs į namą Gazos Ruožo centrinėje dalyje, užmušė penkis vienos šeimos narius, tarp kurių buvo dvi moterys ir du vaikai, pranešė palestiniečių medikai.

Šeštadienio rytą vienas Izraelio aviacijos smūgis, pataikęs į namą Gazos Ruožo centrinėje dalyje, užmušė penkis vienos šeimos narius, tarp kurių buvo dvi moterys ir du vaikai, pranešė palestiniečių medikai.

Greitosios pagalbos tarnyba iš pradžių nurodė, kad per minėtą antskrydį žuvo trys žmonės ir sužeisti penki, bet vėliau paskelbė, jog dar du žmonės mirė nuo žaizdų po reido al Zavaidos gyvenvietėje netoli Nuseirato pabėgėlių stovyklos.

Pataikyta į vienos šeimos namą, sakė šio įvykio liudininkai ir medikai.

Deir al Balaho mieste veikiančios Aksos ligoninės gydytojai sakė, kad tie penki žuvusieji buvo vienos šeimos nariai: 28 metų tėvas, jo 26 metų žmona ir du sūnūs – trimetis ir keturmetis.

Taip pat žuvo to vyro 45 metų teta, pridūrė medikai.

Izraelio kariškiai nurodė surengę šeštadienį paryčiais apie 20 aviacijos smūgių, pridūrę, kad palestiniečių kovotojai paleido tris raketas arba minosvaidžių sviedinius, kurie nukrito pietų Izraelyje netoli sienos su Gazos Ruožu.

Kovos veiksmai per jau šešias savaites nesiliaujantį karą tarp Izraelio ir Gazos Ruožą faktiškai kontroliuojančio islamistų judėjimo „Hamas“ atsinaujino antradienį, kai žlugo derybos dėl paliaubų, kurioms tarpininkavo Egiptas.

Palestiniečių greitosios pagalbos tarnyba nurodė, kad nuo to laiko pajūrio anklave žuvo jau 81 žmogus. Penktadienį Izraelyje nuo minosvaidžių ir raketų ugnies iš Gazos Ruožo žuvo vienas vaikas, sužeisti septyni žmonės.

Nuo liepos 8-osios, kai prasidėjo šis konfliktas, žuvo bent 2 097 palestiniečiai, iš jų 70 proc. – civiliai, skelbia Jungtinės Tautos.

Izraelio pusėje žuvo 68 žmonės, tarp jų tik keturi civiliai.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi