Naujienų srautas

Pasaulyje2014.08.20 16:24

Italijoje ore susidūrė du naikintuvai

ELTA, BNS 2014.08.20 16:24

Karinių pratybų metu rytinėje Italijos dalyje susidūrė du naikintuvai „Tornado“, skelbia BBC.

Karinių pratybų metu rytinėje Italijos dalyje susidūrė du naikintuvai „Tornado“, skelbia BBC.

Nelaimė įvyko už 30 kilometrų nuo Askolio miestelio, degančios lėktuvo nuolaužos sukėlė miško gaisrą. Vietinės žiniasklaidos duomenimis, dingo keturi žmonės, teigiama, jog pilotams prieš pat susidūrimą pavyko katapultuotis, tačiau ši informacija nepatvirtinta. Apie aukas ant žemės nepranešama.

Netoliese esančių Olibros ir Venarotos kaimelių gyventojai teigia girdėję į sprogimą panašų garsą, o netrukus į žemę nukritusios orlaivių nuolaužos sukėlė „didžiulį ugnies kamuolį“. Vietinė policija ir ugniagesiai gelbėtojai vykdo dingusių įgulos narių paiešką, Italijos karinių oro pajėgų atstovai informavo, kad nelaimės metu pilotai skrido mažame aukštyje.

Italijos pareigūnai trečiadienį pranešė suradę piloto, kuris buvo vienas iš keturių lakūnų, skridusių dviem po susidūrimo ore sudužusiais naikintuvais „Tornado“, palaikus. Pasak šalies žiniasklaidos, smarkiai apdegęs piloto kūnas buvo aptiktas tarp vieno iš sudužusių lėktuvų nuolaužų. Kiti trys tų lėktuvų įgulų nariai, tarp jų 31 metų pilotė Mariangela Valentini, kuri tarnavo NATO pajėgose Afganistane ir Libijoje, laikomi dingusiais.
 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi