Naujienų srautas

Pasaulyje2014.08.04 13:08

Izraeliui paskelbus paliaubas smūgis Gazos mieste nusinešė vaiko gyvybę, dar 30 žmonių nukentėjo

BNS 2014.08.04 13:08

Vienas vaikas žuvo, o dar 30 žmonių buvo sužeisti pirmadienį per smūgį pabėgėlių stovyklai Gazos mieste, praėjus kelioms minutėms po Izraelio paskelbtų paliaubų pradžios, pranešė medikai.

Vienas vaikas žuvo, o dar 30 žmonių buvo sužeisti pirmadienį per smūgį pabėgėlių stovyklai Gazos mieste, praėjus kelioms minutėms po Izraelio paskelbtų paliaubų pradžios, pranešė medikai.

To smūgio taikiniu tapo vienas namas pajūryje įsikūrusioje Šatilo pabėgėlių stovykloje, o per šį incidentą žuvo viena aštuonmetė, greitosios pagalbos tarnybos atstovas Ashrafas al Qudra sakė naujienų agentūrai AFP.

Incidento liudininkai tvirtino girdėję raketos, paleistos iš Izraelio armijos naikintuvo F16, zvimbimą, bet armija tų pranešimų kol kas nekomentavo ir sakė ištirsianti tą įvykį.

Pasak AFP korespondento, smūgis buvo suduotas 10 val. 6 min. vietos (ir Lietuvos) laiku – praėjus 6 min. po to, kai Izraelis pradėjo laikytis vienašališkai paskelbtų humanitarinių paliaubų, kurios turėtų trukti septynias valandas.

Smūgis namą suplojo kaip blyną, palikdamas gelbėtojams tik vos pralendamą angą patekti į vidų.

Vis dėlto jie sugebėjo ištraukti pižamą dėvėjusios jaunos merginos, kurios nugara buvo sužalota keliose vietose, kūną.

Gazos Ruožo anklavą kontroliuojantis islamistų judėjimas „Hamas“ pareiškė nesilaikysiantis ugnies nutraukimo ir perspėjo žmones iš namų išeiti tik „laikantis didžiausio atsargumo“.

Izraelio armija nurodė, kad laikinų paliaubų bus laikomasi visoje Gazos Ruožo teritorijoje, išskyrus teritoriją į rytus nuo pietinio Rafaho miesto, esančio prie sienos su Egiptu, kur tebėra izraeliečių karių ir tebevyksta susirėmimai.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi