Naujienų srautas

Pasaulyje2014.08.01 20:59

Prie Malaizijos lėktuvo nuolaužų atvyko visa tarptautinių ekspertų komanda

ELTA 2014.08.01 20:59

Ukrainos vyriausybė pranešė, kad prie sudužusio Malaizijos lėktuvo nuolaužų Donecko regione atvyko visi 101 tarptautinės ekspertų komandos nariai.

Ukrainos vyriausybė pranešė, kad prie sudužusio Malaizijos lėktuvo nuolaužų Donecko regione atvyko visi 101 tarptautinės ekspertų komandos nariai.

„Komitetas atliks savo funkcijas. Esu tikras, kad ekspertai padarys viską, ką reikia, kaip įmanoma greičiau, ir mes gausime atsakymą, kur guli kūnai, kas kaltas ir kas iš tikrųjų atsitiko Ukrainos padangėje“, – teigė Ukrainos premjero pavaduotojas Vladimiras Groismanas.

V. Groismanas pridūrė, kad pranešimas apie Ukrainos valstybinio komiteto darbą tiriant nelaimę preliminariai patvirtintas ir netrukus bus išsiųstas olandų kolegoms.

Europos saugumo ir bendradarbiavimo (ESBO) pareigūnai penktadienio vidurdienį savo trumpųjų žinučių tinklo „Twitter“ paskyroje informavo, jog į nelaimės vietą atvyko pirmieji 60 olandų ir australų ekspertų, kurie nedelsiant pradėjo darbą.

Kovos tarp Ukrainos kariuomenės ir Donecko separatistų prieigą prie orlaivio liekanų blokavo beveik savaitę.

Australijos ir Nyderlandų teismo medicinos ekspertai ir policijos pareigūnai iš avarijos vietos tikisi surinkti likusius žuvusiųjų kūnus ir jų asmeninius daiktus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi