Pasaulyje

2014.07.30 15:47

Pranešė apie užminuotus priėjimus prie numušto Malaizijos lėktuvo

BNS, DELFI.lt2014.07.30 15:47

Netoli Torezo esančioje teritorijoje, kur nukrito numuštas Malaizijos oro linijų lėktuvas, teroristai įkūrė savo bazę.

Netoli Torezo esančioje teritorijoje, kur nukrito numuštas Malaizijos oro linijų lėktuvas, teroristai įkūrė savo bazę.

Apie tai liepos 30 d. įvykusioje trumpoje spaudos konferencijoje pranešė Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos informacinio analitinio centro atstovas Andrejus Lysenka.

„Jie ten sutraukė daugybė artilerijos, užminavo praėjimus į šią teritoriją. Dėl to tarptautiniai ekspertai, mėginantys pradėti darbą bei nustatyti lėktuvo „Boeing-777“ katastrofos priežastis, negali atlikti savo darbo“, – pareiškė A. Lysenka.

Anksčiau buvo pranešama, kad nėra įmanoma teroristų pašalinti iš teritorijos, kurioje sudužo Malaizijos lėktuvas.

Tyrėjai vis dar nepatenka į Malaizijos orlaivio katastrofos vietą

Susirėmimai tarp Kijevo vyriausybės pajėgų ir prorusiškų separatistų trečiadienį vėl sutrukdė tarptautiniams tyrėjams pasiekti oro bendrovės „Malaysia Airlines“ reiso MH17 lėktuvo sudužimo vietos, pranešė tos grupės vadovas olandas.

„Nebus kolonos, vežančios Olandijos ekspertus iš Donecko į teritoriją, kurioje sudužo MH17 lėktuvas. Padėtis palei kelią pernelyg nesaugi“, – Nyderlandų užsienio reikalų ministerija savo pranešime citavo tyrimo vadovą Pieterį Jaapą Aalbersbergą.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.