Naujienų srautas

Pasaulyje2014.07.21 16:03

S. Seagalas dėl simpatijų V. Putinui nepageidaujamas festivalyje Estijoje

BNS 2014.07.21 16:03

Holivudo veiksmo filmų žvaigždės Steveno Seagalo nebus bliuzo festivalyje Estijoje – kilus triukšmui dėl jo pastarojo meto komentarų, kuriais jis parėmė Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną.

Holivudo veiksmo filmų žvaigždės Steveno Seagalo nebus bliuzo festivalyje Estijoje – kilus triukšmui dėl jo pastarojo meto komentarų, kuriais jis parėmė Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną.

Aktorius, daug energijos skiriantis ir muzikai, turėjo pasirodyti kitą mėnesį Hapsalu rengiamame festivalyje „Augustibluus“, bet jo įtraukimas į programą sukėlė didelę priešišką reakciją.

S. Seagalas atvirai reiškė palaikymą V. Putinui, kurį vadino „vienu didžiausių dabar gyvenančių pasaulio lyderių“, ir teisino kovo mėnesį jo palaimintą „labai pagrįstą“ invaziją į Ukrainos Krymo pusiasalį.

Prieštaringai vertinami aktoriaus komentarai daug ką Estijoje smarkiai papiktino. Estų roko dainininkas Tonis Magi net ragino boikotuoti festivalį dėl S. Seagalo įtraukimo į programą.

Dabar renginio organizatoriai patvirtino, kad S. Seagalo programoje nebėra.

„Augustibluus“ direktorius Indrekas Ditmanas pareiškime parašė: „Vylėmės, kad Estijos publika pirmiausia žiūrės į Steveną Seagalą kaip į aktorių ir muzikantą. Pasirodo, kad jie pamatė veikiau politiką ir pakaliką. Daugeliui Estijoje didelis netikėtumas, kad šis veiksmo filmų herojus yra bliuzo muzikantas. Panašiai organizatorius ir daugybę kitų nemaloniai nustebino taip pat ir jo politinės pažiūros bei vieši pareiškimai“.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi