Pasaulyje

2014.07.19 10:51

Vokietijoje susidūrus autobusams, žuvo 9, sužeista 40 žmonių

BNS 2014.07.19 10:51

Vokietijos rytuose greitkelyje netoli Drezdeno susidūrus keliems autobusams, žuvo devyni žmonės, sužeisti 40, pranešė policija.

Vokietijos rytuose greitkelyje netoli Drezdeno susidūrus keliems autobusams, žuvo devyni žmonės, sužeisti 40, pranešė policija.

Pasak policijos atstovo Lutzo Zoellnerio nelaimė įvyko šeštadienį apie 2 val., kai susidūrė lenkų ir ukrainiečių autobusai bei lenkų mikroautobusas. Daugiau šio eismo įvykių detalių ir informacijos apie nukentėjusius asmenis policijos atstovas dar negalėjo pateikti.

Kaip nurodo Lenkijos naujienų televizija TVN24, nelaimė įvyko automagistralėje A4 netoli Vokietijos rytuose esančio Drezdeno. Vietos žiniasklaida pranešė, kad tarp žuvusiųjų buvo du Lenkijos ir septyni Ukrainos piliečiai.

„Frankfurto kryptimi važiuojantis Lenkijos autobusas įsirėžė į kito autobuso galą, po to pramušė automagistralės vidurio skiriamosios juostos atitvarą, išlėkė į priešingo eismo juostą ir nuvirto šalikelėje“, – radijo „Zet“ žurnalistas Wojciechas Hernasas sakė TVN24.

Vokietijos policija nurodė, kad lenkų autobusas įsirėžė į Ukrainos autobusą, o vėliau susidūrė su Lenkijos mikroautobusu, kurio keleiviai sudaro daugumą žuvusiųjų.

Lenkijos ambasada Berlyne pareiškė, kad aukų tapatybė ir pilietybė kol kas dar nežinoma.

Dėl šios avarijos automagistralėje A4 buvo sustabdytas eismas abiem kryptimis.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.