Naujienų srautas

Pasaulyje2014.07.15 12:10

Liudininkai: Donecko link juda rusų sunkiosios karinės technikos kolona

DELFI.lt 2014.07.15 12:10

Ukrainos Luhansko srityje naktį iš pirmadienio į antradienį pravažiavo sunkiosios karinės technikos iš Rusijos kolona, kurios dalis pasuko Donecko link, skelbia naujienų agentūra UNIAN.

Ukrainos Luhansko srityje naktį iš pirmadienio į antradienį pravažiavo sunkiosios karinės technikos iš Rusijos kolona, kurios dalis pasuko Donecko link, skelbia naujienų agentūra UNIAN.

Tokią informaciją žurnalistams suteikė visuomeninės organizacijos Pilietybė iniciatyva „Prava Strava“ vadovas Dmitrijus Snegiriovas.

D. Snegiriovas patikino, jog tokią informaciją jam suteikė vietos gyventojai ir organizacijos nariai, dirbantys Luhanske, savo akimis matę koloną.

Kaip teigia liudininkai, „vakar nuo 22.30 iki 4 valandos šiandienos ryto pro Suchodilsko miestą nepertraukiamu srautu važiavo sunkioji karinė technika iš Rusijos, vėliau dalis kolonos pasuko Donecko kryptimi“.

Kaip jau skelbė UNIAN, Ukrainos pasieniečiai fiksuoja aktyvius Rusijos karių veiksmus prie sienos su Ukraina.

Rusijos kariniai lėktuvai apšaudė Snežną, yra aukų

Liepos 15 d. ryte kariniai lėktuvai apšaudė Donecko srityje esančią Snežno gyvenvietę. Sugriauti civiliniai objektai. Yra žuvusių taikių gyventojų.

Apie tai socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje pranešė „Informacinio pasipriešinimo“ grupės vadovas Dmitrijus Tymčukas, rašo news.liga.net.

„Mūsų turimais duomenimis, nuo vakar (po to, kai teroristai numušė Antiteroristinių pajėgų lėktuvą „An-26“) Ukrainos ginkluotųjų pajėgų lėktuvai į orą pakilę nebuvo, o tai reiškia, kad Ukrainos jėgos struktūros negalėjo apšaudyti šios gyvenvietės“, – rašo D. Tymčukas.

Jis pabrėžė, kad teroristai neturi aviacinės technikos, kuria galima būtų atlikti kovinius veiksmus, nors anksčiau teroristų vadai bei Rusijos žiniasklaida tikino, jog „Donecko liaudies respublikos“ teroristai neva turi karinių lėktuvų.

„Tai reiškia, kad apšaudyti Snežną galėjo tik Rusijos kariniai lėktuvai“, – įsitikinęs D. Tymčukas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi