Naujienų srautas

Pasaulyje2014.07.11 21:05

Ukrainos teisėsauga sulaikė buvusią Slovjansko merę

BNS 2014.07.11 21:05

Ukrainos vidaus reikalų ministerija (VRM) sulaikė buvusią Slovjansko merę Nelę Štepą, pranešama šios žinybos tinklalapyje penktadienį.

Ukrainos vidaus reikalų ministerija (VRM) sulaikė buvusią Slovjansko merę Nelę Štepą, pranešama šios žinybos tinklalapyje penktadienį.

Sulaikytajai pareikšti įtarimai dėl veiksmų, nurodytų Ukrainos Baudžiamojo Kodekso 110 straipsnio 2 dalyje (kėsinimasis į teritorinį Ukrainos vientisumą ir nepriklausomybę).

„Taip pat tikrinama informacija dėl N. Štepos bendrininkavimo su ginkluotais kovotojais ir teroristinėmis grupėmis Slovjansko ir Slovjansko rajono teritorijoje“, – sakoma VRM pranešime.

Per pirmąją miesto tarybos pastato Slovjanske užgrobimo dieną N. Štepa mitinge pareiškė, kad remia grobikų reikalavimus, nors vėliau ji aiškino, kad taip kalbėjusi norėdama išsaugoti taiką, nes „ant stogų stovėjo ginkluoti žmonės“.

Beje, balandžio 28 dieną, kai Slovjanske šeimininkavo separatistai, vykusiame Slovjansko tarybos posėdyje buvo nutarta palikti N. Štepą miesto vadovo poste, nors iš tikrųjų mero pareigas perėmė vadinamasis „liaudies meras“ Viačeslavas Ponomariovas.

Jau po poros dienų, balandžio 30 dieną N. Štepa neeiliniame miesto tarybos posėdyje atsisakė savo įgaliojimų ir nuo to laiko oficialiai nebebuvo Slovjansko merė.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi