Naujienų srautas

Pasaulyje2015.09.08 13:45

Šaltinis: dėl palestiniečių paauglio nužudymo sulaikyti žydų ekstremistai

BNS 2015.09.08 13:45

Izraelio policija areštavo žydų ekstremistų grupę ryšium su palestiniečių paauglio pagrobimu ir nužudymu Rytų Jeruzalėje, sekmadienį sakė izraeliečių pareigūnas.

Izraelio policija areštavo žydų ekstremistų grupę ryšium su palestiniečių paauglio pagrobimu ir nužudymu Rytų Jeruzalėje, sekmadienį sakė izraeliečių pareigūnas.

„Atrodo, kad žmonės, areštuoti ryšium su šia byla, priklauso vienai ekstremistinei žydų grupei“, – sakė pareigūnas, kuris nenorėjo viešinti savo pavardės.

Jis kalbėjo netrukus po to, kai laikraštis „Haaretz“ savo interneto svetainėje pranešė apie šešis areštus šioje byloje.

Palestiniečių paauglio pagrobimas ir nužudymas ši trečiadienį išprovokavo jau keturias dienas trunkančias riaušes, kurios prasidėjo aneksuotoje arabiškoje Rytų Jeruzalėje, bet šeštadienį išplito į daugiau kaip pustuzinį Izraelio arabų miestų.

Bylos detalės griežtai slepiamos.

Anksčiau policija pirmą kartą pripažino, jog yra „požymių, kad šio nužudymo kontekstas buvo nacionalistinis“.

Kelias pastarąsias dienas didėjo įtarimai, kad tą trečiadienio nusikaltimą įvykdė žydų ekstremistai, keršiję už trijų izraeliečių paauglių pagrobimą ir nužudymą okupuotame Vakarų Krante praėjusį mėnesį.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi