Naujienų srautas

Pasaulyje2014.07.04 13:30

„Hamas“ siūlo paliaubas, jei Izraelis nutrauks antskrydžius Gazoje

ELTA 2014.07.04 13:30

Palestiniečių kovotojų grupė „Hamas“ pasiūlė nutraukti raketų atakas, jei Izraelis sustabdys oro atakas Gazos ruože, skelbia BBC.

Palestiniečių kovotojų grupė „Hamas“ pasiūlė nutraukti raketų atakas, jei Izraelis sustabdys oro atakas Gazos ruože, skelbia BBC.

Pasak „Hamas“ šaltinio, Egipto žvalgybos pareigūnai tarpininkauja galimose paliaubose. Šaltinis sakė, kad grupei ir Egipto pareigūnams „pavyko susitarti dėl naujų paliaubų tarp „Hamas“ ir Izraelio. Naujas susitarimas dėl ugnies nutraukimo bus paskelbtas per ateinančias valandas“. Izraelis pranešimų nekomentavo.

Izraelio kariuomenė informavo, kad penktadienį iš Gazos buvo paleistos keturios raketos. Vieną raketą numušė priešraketinės gynybos sistema „Iron Dome“ ir mažiausiai dvi nusileido atviroje teritorijoje. Pranešimų apie nukentėjusiuosius nepateikiama.

Rytų Jeruzalėje prieš planuojamas nužudyto palestiniečio paauglio MohammedoAbu Khudairo laidotuves situacija įtempta. Kaip pranešama, dvi dienas vyko kaukėtų palestiniečių ir Izraelio pajėgų susirėmimai. 17-metis buvo nužudytas, kaip manoma, siekiant atkeršyti už trijų izraeliečių paauglių nužudymą, kurių kūnai buvo rasti pirmadienį, praėjus beveik trims savaitėms nuo pagrobimo okupuotame Vakarų krante.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi