Naujienų srautas

Pasaulyje2014.07.04 07:24

Luhansko srityje – 20 rusų tankų ir 122 šarvuočiai

15min.lt 2014.07.04 07:24

Ukrainos Luhansko srityje užfiksuota 20 tankų ir 122 vienetai šarvuotos technikos. Visa ši karinė technika į Ukrainą pateko iš Rusijos, o ja naudojasi su Ukrainos kariais kovojantys separatistai bei iš Rusijos atsiųsti teroristai.

Ukrainos Luhansko srityje užfiksuota 20 tankų ir 122 vienetai šarvuotos technikos. Visa ši karinė technika į Ukrainą pateko iš Rusijos, o ja naudojasi su Ukrainos kariais kovojantys separatistai bei iš Rusijos atsiųsti kovotojai.

Apie tai televizijos „5 kanal“ eteryje pareiškė Nacionalinės gvardijos Informacinio saugumo valdybos vadovas Jurijus Stecis, praneša naujienų agentūra „Unian“.

„Ketvirtadienį Ukrainos oro erdvę pažeidė du rusų sraigtasparniai „Mi-8“ ir vienas „Мi-24“. Taip pat užfiksuota, kd iš Rusijos juda keturi „KamAz“ sunkvežimiai su teroristais“, – pranešė jis.

J. Stecis teigė, kad Luhansko srityje yra 20 tankų ir 122 vienetai šarvuotos technikos, kuri buvo atgabenta iš Rusijos.

Anksčiau buvo pranešta, kad Ukrainos antiteroristinės operacijos kariai prie Slovjansko sunaikino du iš aštuonių tankų, kuriais teroristai atakavo Ukrainos karių pozicijas Kramatorske.

Jo teigimu, viename miestų, kurie ketvirtadienį buvo išvalyti nuo teroristų, buvo rasta Rusijos banko kreditinė kortelė, kurioje aptikta pinigų judėjimo Rusijos Federacijos viduje įrodymų.

Prie Slovjansko sunaikinta 150 kovotojų

Antiteroristinės operacijos atstovas spaudai Aleksejus Dmitraškovskis pranešė, kad per mūšius prie Slovjansko nuo teroristų išvalytas Nikolajevkos miestas, praneša „Interfax“.

„Priešininkas patyrė rimtų nuostolių – mažiausiai 150 teroristų buvo sunaikinta, sugriauti šeši atramos punktai, sunaikintos šaudmenų saugyklos Nikolajevkoje ir Semionovkoje“, – pranešė A. Dmitraškovskis.

Ukrainos pajėgos neteko vieno kario, keturi buvo sužeisti.

Ukrainos pajėgos taip pat pradėjo kontroliuoti automagistralę Charkovas-Rostovas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi