Naujienų srautas

Pasaulyje2012.10.08 18:10

B. Obama kritikuoja M. Romney dėl paniekinamų jo teiginių apie dalį rinkėjų

ELTA 2012.10.08 18:10

JAV prezidentas Barackas Obama griežtai sukritikavo savo konkurentą Mittą Romney dėl paniekinamų jo teiginių apie dalį amerikiečių rinkėjų.

JAV prezidentas Barackas Obama griežtai sukritikavo savo konkurentą Mittą Romney dėl paniekinamų jo teiginių apie dalį amerikiečių rinkėjų.

M. Romney „nurašo“ didelę dalį šalies, pareiškė B. Obama antradienį televizijos stoties CBS laidoje. „Būdamas prezidentu aš išmokau atstovauti visai šaliai“, – kalbėjo jis. Dar savo pirmojoje kalboje po pergalės rinkimuose 2008–aisias jis pabrėžė tarnausiąs visiems amerikiečiams.

„Aš dar rinkimų naktį pasakiau: jei manęs ir nerinkote, aš girdžiu jūsų balsus ir aš kiek galima sunkiai dirbsiu, kad būčiau jūsų prezidentas“, – prisiminė B. Obama.

Multimilijonierius M. Romney uždarame savo rinkimų kampanijos renginyje pareiškė, kad B. Obamos rėmėjai save laiko „aukomis“ ir mano, kad valstybė turi juos išlaikyti. Tai buvo slapta nufilmuota ir pirmadienį paskelbta.

Vaizdo įrašė M. Romney sako, kad 47 proc. amerikiečių „kas beatsitiktų balsuos už prezidentą“. Be to, tie patys 47 proc. rinkėjų „yra priklausomi nuo vyriausybės, mano, kad yra aukos ir kad vyriausybė privalo jais pasirūpinti, kad turi jiems suteikti sveikatos apsaugą, maistą, būstą, viską“.

„Mano darbas – nesirūpinti dėl tų žmonių“, – teigia respublikonų kandidatas, turėdamas omenyje B. Obamos šalininkus.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi