Naujienų srautas

Pasaulyje2014.06.17 22:05

Ukrainos liaudies deputatas: sieną nekliudomai kirto neteisėtas karinis darinys

DELFI.lt 2014.06.17 22:05

Ukrainos liaudies deputatas Aleksandras Kuzmukas pranešė, kad birželio 17 d. Ukrainos valstybinę sieną kirto neteisėtas karinis dalinys – „A. Putino kariuomenė“.

Ukrainos liaudies deputatas Aleksandras Kuzmukas pranešė, kad birželio 17 d. Ukrainos valstybinę sieną kirto neteisėtas karinis dalinys – „A. Putino kariuomenė“.

Apie tai A. Kuzmukas pranešė Ukrainos Aukščiausiosios Rados posėdyje po to, kai parlamentas pirmą kartą savo balsais neparėmė Ukrainos valstybinės sienos gynybos stiprinimo projekto, rašo UNIAN.

„Informuoju Aukščiausiąją Radą, kad šiuo metu Ukrainos valstybinę sieną nekliudomai kirto karinis dalinys – „A. Putino kariuomenė“, kuris susijungė su neteisėtu batalionu „Zaria“. Susijungusias pajėgas sudaro 900 asmenų, jie ginkluoti sunkiąja šarvuota technika“, – pabrėžė A. Kuzmukas.

Taip pat jis pranešė, kad Ukrainos pusėje yra tik „jungtinis 100 kovotojų dalinys“. „Yra žuvusiųjų, sudeginta technika“, – informavo A. Kuzmukas.

„Įsivaizduokite save tų kovotojų vietoje ir tik pamėginkite nenubalsuoti – žmonės jus prakeiks visiems laikams“, – kreipdamasis į Ukrainos liaudies deputatus, kurie nepalaikė šio projekto pirmuoju balsavimu, pareiškė jis.

Po šio kreipimosi Ukrainos Aukščiausiosios Rados pirmininkas Oleksandras Turčynovas dar kartą paskelbė balsavimą dėl Ukrainos valstybinės sienos gynybos stiprinimo projekto, kurį šį kartą Aukščiausioji Rada palaikė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi