Naujienų srautas

Pasaulyje2014.06.13 09:06

JAV bažnyčioje nušautas kunigas, dar vienas – sužeistas

BNS 2014.06.13 09:06

JAV policija ieško užpuoliko ar užpuolikų, kurie katalikų bažnyčioje Arizonoje nušovė vieną ir sužeidė kitą kunigą.

JAV policija ieško užpuoliko ar užpuolikų, kurie katalikų bažnyčioje Arizonoje nušovė vieną ir sužeidė kitą kunigą.

Kunigas, kuris liko gyvas, sugebėjo suteikti paskutinį patepimą mirtinai sužeistajam, pranešė policija, kuri nurodė, kad šis paslaptingas užpuolimas buvo įvykdytas trečiadienio vakarą Finikse.

Užpuolikas ar užpuolikai maždaug 21 val. 30 min. įsibrovė į Gailestingumo Motinos bažnyčią. Policiją dėl įsilaužimo iškvietė tėvas Josephas Terra, kuris guodė savo mirštantį kolegą, tėvą Kennethą Walkerį.

Finikso policijos viršininkas Danielis Garcia sakė, kad tyrėjai turi tam tikrų „tvirtų fizinių įrodymų“, bet neturi liudininkų pasakojimų ir nežino, kiek buvo užpuolikų.

Abu kunigai bažnyčioje gyveno ketverius metus, K. Walkeris buvo „gan stiprus vyras“, sakė tėvas Fredas Adamsonas iš Finikso vyskupijos, kuris patvirtino, kad J.Terra kolegai suteikė paskutinį patepimą.

Išpuolis buvo įvykdytas po virtinės šaudynių, paskatinusių prezidentą Baracką Obamą perspėti, kad Amerikai reikia „perkratyti sąžinę“ dėl ginklų kontrolės, kuri tebėra palyginti švelni, nepaisant nuolat pasikartojančių tokio pobūdžio tragedijų.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi