Pasaulyje

2014.06.12 20:43

Trys tankai iš Rusijos įvažiavo į Ukrainą, užvirė mūšis

BNS2014.06.12 20:43

Rusija pasiuntė į Donecko sritį kelis tankus, kuriuos Ukrainos kariai sustabdė prie Snižnės gyvenvietės; ten užvirė mūšis, pranešė leidinys cenzor.net, remdamasis Ukrainos vidaus reikalų ministro Arseno Avakovo informacija.

Rusija pasiuntė į Donecko sritį kelis tankus, kuriuos Ukrainos kariai sustabdė prie Snižnės gyvenvietės; ten užvirė mūšis, pranešė leidinys cenzor.net, remdamasis Ukrainos vidaus reikalų ministro Arseno Avakovo informacija.

17.15 val. Ukrainos nacionalinė gvardija pranešė sulaikiusi Mariupolio „liaudies merą“

Ukrainos nacionalinės gvardijos pajėgos šią naktį per specialią operaciją sulaikė Donecko srities Mariupolio miesto „liaudies merą“ Aleksandrą Fomenką.

16.23 val. Rusija pasiuntė į Donecko sritį kelis tankus, kuriuos Ukrainos kariai sustabdė prie Snižnės gyvenvietės; ten užvirė mūšis, pranešė leidinys cenzor.net, remdamasis Ukrainos vidaus reikalų ministro Arseno Avakovo informacija.

„Šiandien naktį trys tankai T-72 kirto valstybinę Ukrainos sieną iš Rusijos pusės. Vienas tankas yra Snižnės gyvenvietėje. Du kiti tankai išvažiavo iš šio miesto, Snižnės apylinkėse šiuos tankus sustabdė Ukrainos pajėgos. Vyksta mūšis. Esama informacijos, kad vienas T-72 pamuštas“, – taip, anot cenzor.net, sakoma ministro pranešime.

Pasak cenzor.net, Rusijos teritorijoje prie pat Ukrainos sienos yra sutelktos papildomos pajėgos – šarvuočiai ir reaktyvinės sistemos „Grad“, kurios taip pat bet kurią akimirką galėtų būti nukreiptos į Ukrainą.

Grupės „Informacinis pasipriešinimas“ operatyviniais duomenimis, informacija apie du teroristų turimus tankus yra tikra.

Karinių ir politinių tyrimų centro vadovas Dmytro Tymčukas anksčiau savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ parašė, kad Snižnės mieste neteisėtos ginkluotos grupuotės žinioje atsidūrė du tankai, manoma, kad tai T-72.

„Ukrainoje šie tankai yra išimti iš Ginkluotųjų pajėgų kovinės sudėties. Tačiau jų esama Rusijos armijoje. Taip pat esama duomenų, kad Snyžnės smogikų turimi šarvuočiai buvo rusų karių pagrobti Krymo teritorijoje iš Ukrainos pakrantės gynybos pajėgų teritorijos“, – paaiškino D. Tymčukas.

Tuo tarpu Antiteroristinio centro Ukrainoje vadovas Vasylis Krutovas interviu portalui „Info Resist“ pareiškė, kad artimiausiu metu Ukrainos ir Rusijos siena bus užblokuota.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt