Naujienų srautas

Pasaulyje2014.06.04 12:38

Lenkijos prezidentas B. Komorowskis susitiko su išrinktuoju Ukrainos prezidentu P. Porošenka

ELTA 2014.06.04 12:38

Antradienį vėlai vakare Lenkijos prezidentas Bronislawas Komorowskis susitiko su išrinktuoju Ukrainos prezidentu Petro Porošenka.

Antradienį vėlai vakare Lenkijos prezidentas Bronislawas Komorowskis susitiko su išrinktuoju Ukrainos prezidentu Petro Porošenka.

Lenkijoje birželio 3-4 dienomis vyksta valstybiniai renginiai, skirti pirmųjų iš dalies laisvų parlamento rinkimų 25-osioms metinėms. Iškilmėse dalyvauja JAV prezidentas Barackas Obama, Vidurio ir Rytų Europos šalių lyderiai, tarp jų – Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Iš viso savo delegacijas į Lenkiją atsiuntė maždaug 50 valstybių.

Kaip informavo oficialus Lenkijos prezidento kanceliarijos atstovas Jaromir Sokolowski, per B. Komorowskis ir P. Porošenkos susitikimą buvo kalbama apie Ukrainos krizės sureguliavimo perspektyvas, Ukrainos ir Rusijos konfliktą, Lenkijos ir Ukrainos bendradarbiavimą.

Trečiadienį P. Porošenka Varšuvoje susitiks su JAV prezidentu B. Obama. P. Porošenkos vizitas į Lenkijos sostinę – pirmoji išrinktojo Ukrainos prezidento kelionė į užsienį, surengta dar prieš inauguraciją.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi