Naujienų srautas

Pasaulyje2014.06.02 19:04

Luhanske pradėta plataus masto antiteroristinė operacija

15min.lt 2014.06.02 19:04

Ukrainos kariuomenės užduotis – neutralizuoti arba sunaikinti teroristus visuose administraciniuose Luhansko pastatuose, – skelbia News.liga.net.

Ukrainos kariuomenės užduotis – neutralizuoti arba sunaikinti teroristus visuose administraciniuose Luhansko pastatuose, – skelbia News.liga.net.

Luhanske pradėta plataus masto antiteroristinė operacija“, – apie tai savo socialinio tinklo paskyroje paskelbė Politikos ir karo studijų centro direktorius Dmitrijus Tymčukas.

„Iš esmės neutralizacija (o esant pasipriešinimui – sunaikinimas) palies kovotojų grupes, veikiančias Luganske“, – pranešė D. Tymčukas.

Primenama, kad pirmadienio naktį Luhanske teroristai pradėjo pasieniečių puolimą. Nuo pat vidurnakčio puldinėjami pasieniečiai buvo ilgam palikti gintis vieni – nors žadėta netrukus jiems atsiųsti pastiprinimą.

Organizacijos „Informacinis pasipriešinimas“ koordinatorius Dmitrijus Tymčukas pranešė, kad Luhanske buvo sužeisti 7 pasieniečiai. 3 iš jų – sunkiai. Daugiau apie tai skaitykite čia.

Paviešintas Luhansko centre nugriaudėjusio sprogimo vaizdo įrašas

Newsliga.net skelbia, kad paviešintas Luhansko centre, prie srities administracijos pastato, kurį užėmę teroristai, nugriaudėjusio sprogimo vaizdo įrašas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi