Naujienų srautas

Pasaulyje2014.05.28 21:46

„Forbes“ vėl išrinko A. Merkel įtakingiausia pasaulio moterimi

ELTA 2014.05.28 21:46

Vokietijos kanclerė Angela Merkel ketvirtus metus iš eilės atsidūrė žurnalo „Forbes“ įtakingiausių moterų sąrašo viršuje, praneša AFP.

Vokietijos kanclerė Angela Merkel ketvirtus metus iš eilės atsidūrė žurnalo „Forbes“ įtakingiausių moterų sąrašo viršuje, praneša AFP.

Antra sąraše šiemet yra JAV federalinio atsargų banko vadovė Janeta Yellen, patekusi į šį sąrašą pirmą kartą. Trečią vietą, kaip ir pernai, užima Melinda Gates, kuri su vyru Billu Gatesu vadovauja savo vardo labdaros fondui. Po jos seka Brazilijos prezidentė Dilma Rousseff, pernai užėmusi antrąją reitingo poziciją. Pirmąjį įtakingiausių pasaulio moterų penketuką vainikuoja Tarptautinio valiutos fondo (TVF) vadovė Christine Lagarde.

Jauniausia reitinge, kaip ir pernai, atsidūrė 28-erių metų JAV atlikėja Lady Gaga, vyriausia – 88-erių metų Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II.

Nuo 2004 m. sudaromame „Forbes“ sąraše A. Merkel pirmoje pozicijoje atsiduria jau devintąjį kartą. Lyderio vietą ji užėmė ketverius metus iš eilės, tik 2010 metais nusileisdama JAV pirmajai damai Michelle Obama. Tačiau jau 2011 metais A. Merkel susigrąžino lyderės poziciją.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi